تلگرام

آشنایی با تلگرام برای کسب درامد آموزش تلگرام

شاید خیلی از شما تلگرام را در گوشی همراه خود به صورت فعال دارید و از امکانات پیام رسان آن استفاده می کنید. دنیای تجارت در سوشیال مدیا در این شبکه اجتماعی بسیار داغ است و تبلیغات در آن سهم زیادی در فروش محصولات داشته است.

برخی از کانال های خبری یا تفریحی تلگرام مبالغ زیادی را برای تبلیغات در صفحه های خود دریافت می کنند. این شبکه اجتماعی باعث ایجاد خیلی از مشاغل در کشور شد به طوری که ربات های زیادی در آن ساخته شد که حتی توانایی ترجمه متن را به صورت اتوماتیک داشت. در انتخابات این شبکه اجتماعی بسیار عالی درخشید و نمایندگان شورهای شهر و ریاست جمهوری از طریق کانال های آن اطلاع رسانی های خود را انجام می دادند.

آشنایی با تلگرام و تبلیغات فروش

آشنایی با تلگرام و تبلیغات فروش آموزش تلگرام

آشنایی با تلگرام و تبلیغات | آموزش تلگرام

شاید برای شما نیز جالب باشد تلگرام در ایران یکی از پرطرفدار ترین پیام رسان ها بوده و از نظر استفاده از آن، ایرانیان 40 درصد مخاطبینش را  تشکیل داده اند. شما با تسلط کامل بر بازار تلگرام می توانید مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب کنید. علاوه بر آن بازار فروش ممبر در آن نیز بسیار داغ است.

همکاران سوشیال مدیا تیم امین فرهادی در این شبکه اجتماعی می توانند برای افزایش فروش شما درکنارتان باشند و میزان درامد و اعتبار برند شما را گسترش دهند. آشنایی با تلگرام و تبلیغات آن.

تلگرام

آشنایی با تلگرام آموزش تلگرام

نحوه استفاده از تلگرام

پس از اتفاقات مجلس و بی ادبی اشرار داعش و هماهنگی های مخفی گروهک داعش در تلگرام، این پیام رسان از طرف دولت جمهوری اسلامی ایران تحریم شد و شما برای استفاده از آن مجبور به استفاده از تلگرام های ایرانی یا استفاده از فیلتر شکن خواهید شد. در صورت استفاده از هر کدام از این روش ها سرعت گوشی و اینترنت شما به شدت کاهش می یابد.

یکی از روش استفاده از این شبکه اجتماعی، استفاده از وی پی ان است که با قیمت های مختلف و زمان های متفاوت به فروش می رسند.

باید بدانید که پیگیری هر گونه کانال نامناسب یا کلاهبرداری توسط پلیس فتا انجام می شود و شما به راحتی می توانید گزارش نامناسب بودن کانال را به پلیس فتا بدهید. با سرچ کردن در موتور جستجو گوگل روش دسترسی به پلیس فتا را می توانید بدست بیاورید. همچنین اگر پیام های خاصی را در مورد پرونده ای پیگیری می کنید و به مراجع قضایی احتیاج دارید از تلگرام طلایی استفاده کنید.

کانال های تلگرامی روشی بسیار مناسب برای کسب و کار های متفاوت است، به طوری که کانال های محبوب با درج تبلیغات در کانال خود هزینه زیادی را از مشتری دریافت می کنند. شما در این شبکه اجتماعی امکان استفاده از چت مخفی را نیز دارید که می توانید بعد از مدت تایین شده پیام های شما را حذف کند.

 

آشنایی با تلگرام

آشنایی با تلگرام آموزش تلگرام

چطور در تلگرام ثبت نام کنیم؟

مالک صفحه تلگرام همان شخصی است که سیم کارت ثبت نام را در دست دارد و ورود در آن فقط از طریق سیم کارت است. این سوشیال مدیا دارای نسخه های متعددی است که در تمامی دیوایس های لینوکس، ای او اس، اندورید، ویندوز در دسترس شما است.

شما در تلگرام هر مدل فایلی را همچون ایمیل می توانید ارسال کنید. نکته جالب تر این که امکان تماس تصویری و صوتی را نیز فراهم کرده است. اگر کسب و کاری دارید و به فکر سوشیال مدیا آن هستید حتما این شبکه اجتماعی را از دست ندهید. حتی بعد از فیلترینگ هنوز هم مخاطبین زیادی از آن استفاده می کنند.

شما در شبکه اجتماعی امکان ساخت کانال عمومی، کانال خصوصی و گروه و سوپر گروه را دارید که نسبت به فعالیت کسب و کار خود بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید. شما حتی می توانید از ربات های پیام رسان یا منشی برای کانال خود استفاده کنید. برخی برند ها با ساخت سوپر گروه هایی بر مبنایی منظور فرعی به تبلیغ کانال اصلی خود می پردازند.

 

آشنایی با تلگرام و تبلیغات

آشنایی با تلگرام و تبلیغات آموزش تلگرام

محتوا گذاری در کانال بسیار مهم است به طوری اگر شما نتوانید نیاز مشتری را براورده کنید به راحتی کانال شما را ترک می کنند. استفاده از هشتگ در تلگرام نیز شایع است و شما می توانید محصولات یا خدمات خود را هشتک گذاری کنید. این هشتک گذاری به شما کمک می کند تا به راحتی امکان سرچ را به مشتری خود بدهید تا از سردرگمی مشتری جلوگیری کنید.

شما همچنین از کوتاه کننده های لینک نیز برای انتشار لینک تلگرام خود استفاده کنید. شما می توانید تلگرام و اینستاگرام و سوشیال مدیا شرکت یا کسب و کار خودتون را به ما بسپارید تا بهترین بازدهی را از سوشیال مدیا خود داشته باشید.

87 / 100