برندینگ

برند سازی یا برندینگ

امروزه برندینگ بسیار رواج پیدا کرده است به طوری که فروشگاه های مواد غذایی و حتی فلافل فروشی ها هم به فکر برندیگ خود هستند. تیم فنی امین فرهادی در زمینه برندینگ کسب و کار شما همواره همراه شماست تا راه پیشرفت شما را تسهیل کند.

امروزه با گسترش جامعه و به روز شدن بسیاری مسائل و ترافیک ذهنی مردم دوست دارند، کارهای خود را به ساده ترین شکل ممکن به انجام برسانند. آیا درآوردن گوشی از جیب مشتری سختتر از عبور و مرور از خیابان های شلوغ شهر است؟ شبکه های اجتماعی، وب سایت، اپلیکشن های تلفن همراه همه و همه در تسهیل کار های روزانه مردم نقش پیدا کرده اند.

برندینگ

برندینگ | امین فرهادی

تاثیر برندیگ در کسب و کار شما

تیم امین فرهادی با در دست داشتن تیم فنی قوی در طراحی سایت، تولید محتوا و سئو تخصصی، ساخت اپلیکشن تلفن همراه و پشتیبانی از شبکه های اجتماعی شما و همراهی با کارآفرینان موفق ایرانی در حوزه برندینگ در طراحی لوگو و نام مناسب و رنگ و هر چیزی که باعث درخشیدن شما می شود، توانسته سابقه خوب را در کسب و کار های امروزی به دست بیاورد.

برندینگ

برندینگ | امین فرهادی

گاهی ابزار هایی در برندینگ اشتباه انتخاب می شوند و فقط سرمایه گذار را به دردسر می اندازد. البته هر تبلیغی حتما بازخوردی خواهد داشت. ولی با شناسایی بازار هدف به راحتی می توان تبلیغات در برندیگ را هدف گذاری کرد. برای تیم امین فرهادی موفقیت برند شما همانند موفقیت برند خودشان حائز اهمیت است به شکلی که پیروزی شما برای امین فرهادی بسیار پسندیده است.

 

مفهوم برند سازی از نظرعلمی و اجرایی چه تفاوت های دارند؟

برندینگ بیشتر بر پایه دادن اطلاعات و معرفی با برنامه ترویجی و تبلیغاتی به ثمر می نشیند. طراحی هویت برند بخش اساسی این فرایند محسوب می شود. تمام چیزی‌هایی که مشتری در خصوص هویت تجاری شما، شامل حس، تجربه و تداعیات ذهنی باید بداند یا احساس و درک کند، شامل این مجموعه فعالیت هاست.

ساخت لوگو و انتخاب رنگ از اجزای کوچک برندینگ هستند. برندسازی یا beranding به شما کمک می کند تا با علم به این که چگونه مشتری به یاد شما می افتد و چه چیزی شما را برای مشتری متمایز می کند، در آن سمت تبلیغ کنید و از تبلیغات خود حداکثر درامد را کسب کنید.

برندینگ

برندینگ | امین فرهادی

داشتن وب سایت و طراحی وب سایتی که به کار مردم بیاید بسیار کاری جالب در برندینگ است. امروزه کودکان هم دوست دارند، ابزار های خود را با اینترنت خریداری کنند و یا بزرگ تر ها حتی خودرو را از سایت خریداری می کنند. شما می توانید با رنگ یا حتی کارت ویزیت خود تک شوید.
روابط عمومی خود را بالا ببرید و از هیچ رابطه ای به طور کامل دست نکشید شاید یک سلام ساده بتواند آغازگر خیلی معامله ها شود.

در انتخاب کسی که برای همراهی انتخاب می کنید می توانید از رده های اقتصادی و سنی بازار هدفتان برای ایجاد رابطه سودمند استفاده کنید. شعار مناسبی داشته باشید. شعار شما همانند پرچم مالکیت برند شماست. شعار باید ساده و با هارمونی زبان شناسی باشد. باید بتواند هم شما را معرفی کند و هم راجب محصول و یا خدمات شما باشد. برای مثال موکت ظریف مصور، حاصل فن و هنر شعار جالب و جذابی برای نسل های دهه 60 بود و تقریبا هر که موکتی دیده میشد، به یاد تبلیغ موکت ظریف مصور می افتاد.

برندینگ

برندینگ | امین فرهادی

از عوامل دیگر برندینگ در کسب و کار های فروشگاهی و طراحی سایت فروشگاهی بسته بندی محصولات است. گاهی داشتن بسته های ارسالی با دوام و زیبا برای مشتری بسیار جذاب می باشد. بسته بندی با نام و لوگو خاص، خرید مشتری شما را خاص می کند. اگر شما همانند دیگران به بسته بندی محصولات خود بپردازید هیچ وقت در ذهن مشتری باقی نخواهید ماند. با تیم امین فرهادی همراه شوید تا با موثرترین تبلیغات، سرعت برندیگ خود را بالا ببرید.

94 / 100