بهترین وب سایت رایگان کرج تهران سایتساز

بهترین سازندگان وب سایت رایگان

صفحه اصلی Wix برای بهترین سازندگان وب سایت رایگان

آیا به دنبال ایجاد یک وب سایت حرفه ای رایگان هستید؟

چند سازنده وب سایت رایگان خوب وجود دارد. بله ، من در مورد ابزارهای بدون هزینه صحبت می کنم که برای شروع به هیچگونه کد نویسی یا دانش طراحی نیاز ندارند.

این گزینه ها برای افراد و مشاغل کوچک که نیاز به ایجاد شهرت آنلاین قوی دارند بسیار مناسب است. شما سایتی زیبا و شیک خواهید داشت که بدون نیاز به صرف یک سهم طراحی وب ، می توانید به راحتی آن را هدایت کنید.

اینها تیزر یا آزمایش نیست. ساخت یک سایت آن را تا زمانی که دوست دارید نگه دارید.

در این راهنما ، شما را با بهترین سازندگان وب سایت رایگان موجود در بازار امروز آشنا می کنم. پس از بررسی محصولات برتر ، راهنمای خریداران کوتاهی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند بهترین تناسب را با نام تجاری و اهداف خود پیدا کنید.

 

 

شماره 1 – Wix Review – بهترین برای سایت های تجارت الکترونیک

صفحه اصلی Wix برای بهترین سازندگان وب سایت رایگان
اگر به دنبال یکی از بهترین سازندگان وب سایت رایگان هستید که همه کارهایی را که مدیر فروشگاه واقعی انجام می دهد و سپس برخی از آنها را انجام دهد ، Wix آن را به واقعیت تبدیل می کند.

فکر ایجاد یک فروشگاه آنلاین می تواند فلج کننده باشد. اما هنگامی که یک سایت تجارت الکترونیک Wix ایجاد می کنید ، به مزایایی مانند محاسبه مالیات در زمان واقعی و اضافه کردن چندین کانال پرداخت که با سازنده ای که به دنبال محتوا یا نمونه کارها است ، دسترسی نخواهید داشت.

 

برای داشتن یه سایت درست درمان و پول ساز تماس بگیر

Wix به عنوان یک فروشنده محصول ، به شما کمک می کند تا با انتخاب بیش از 800 قالب و قالب از پیش ساخته شده ، ویترین هایی با طراحی زیبا آماده کنید که با کلیک ماوس قابل شخصی سازی هستند.

یکی از دلایل محبوبیت Wix این است که استفاده از آن بسیار آسان است – حتی اگر قبلاً وب سایت ایجاد نکرده اید. همه چیز کلیک است (نه کد) ، بنابراین هنگامی که قالبی را که دوست دارید پیدا کردید ، تنظیم کامل وب سایت شما به هیچ وجه زمان نمی برد.

شکی نیست که مشاغل تجارت الکترونیک با Wix در دستان خوبی هستند. این سازنده ای است که به جای تبلیغات حرفه ای ، از تبلیغات خود جلوگیری می کند.

با این وجود ، مانند هر سازنده سایت ، اشکالاتی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید سایت خود را به ارائه دهنده دیگری منتقل کنید ، به دلیل نحوه پیکربندی آن نمی توانید این کار را با سازنده Wix انجام دهید. شما باید آن را به طور کامل در یک پلت فرم جدید بازسازی کنید.

بهترین وب سایت رایگان کرج تهران سایتساز

بهترین وب سایت رایگان کرج تهران سایتساز

برخی از ویژگی های تجارت الکترونیکی آنها که برای افزایش فروش طراحی شده اند عبارتند از:

تجزیه و تحلیل فروش و رفتار مشتری
نمایش قیمت ها به ارزهای بین المللی
به راحتی اشتراک و کوپن تخفیف برای مشتریان ایجاد کنید
ادغام با تمام کانال های اجتماعی برای دیده شدن بیشتر
بازاریابی خودکار ایمیل و رها کردن بازیابی سبد خرید
برای شروع کار با Wix ، از سایت آنها دیدن کرده و ثبت نام کنید.

 

 

شماره 2 – بررسی Weebly – بهترین برای سایتهای عمومی سایت رایگان کرج تهران

ویژگی های Weebly برای بهترین سازندگان وب سایت رایگان
بیا با آن روبرو شویم. ممکن است به یک سایت ساز رایگان با تمام زنگ ها و سوت ها نیازی نداشته باشید. و اشکالی ندارد به همین دلیل است که Weebly وجود دارد. این بهترین سایت ساز برای سایتهای عمومی است که باید کار خود را به خوبی انجام دهند.

برای مشاغل اطلاعاتی ، غیرانتفاعی ، نمونه کارهای کوچک ، بیانیه ماموریت یا صفحات فرود مناسب است. این به این دلیل است که آنها می توانند سایت شما را با یک داشبورد بدون مزخرف و با گزینه هایی مانند ویرایشگرهای داخلی و گزینه های طراحی حرفه ای که به شما امکان ایجاد پس زمینه ویدئویی را می دهد ، جمع کنند.

به عنوان یک سایت عمومی ، شما نمی خواهید با موارد فنی مانند صدور گواهینامه SSL ، رمزگذاری و اغلب خریدهای پرهزینه دامنه شخص ثالث برخورد کنید. Weebly ادغام می کند و از همه چیز برای شما درست در بستر آنها مراقبت می کند.

یکی از بهترین ویژگی های آنها به عنوان سازنده سایت این است که شما می توانید در صورت انتخاب HTML و CSS آنها را به طور کامل سفارشی کنید. اگرچه ممکن است فوراً چیزی نباشد که شما به آن احتیاج دارید ، اما خوب است بدانید که این قابلیت را به عنوان یک گزینه آینده دارید.

Weebly برای طراحی سایت با رویکرد ساختارمندتر ساخته شده است. اگر به دنبال سازنده ای هستید که کمی انعطاف پذیری و آزادی بیشتری در طراحی داشته باشد ، این ممکن است یک نقطه ضعف باشد.

بهترین ویژگی های سایت ساز آنها عبارتند از:

داشبورد آسان برای استفاده
برنامه ساز سایت را بکشید و رها کنید
ادغام های اضافی مانند پرداخت ها و جستجوی محصول با ارتقاء
تجزیه و تحلیل یکپارچه که نیاز به نصب افزونه اضافی را از بین می برد
برنامه تلفن همراه برای مدیریت سایت شما از طریق تلفن شما
در اینجا می توانید با Weebly ثبت نام کنید.

شماره 3 – بررسی وردپرس – بهترین برای وبلاگ نویسی و ایجاد محتوا سایت رایگان

صفحه اصلی WordPress.com برای بهترین سازندگان وب سایت رایگان
اگر مجبور باشم وردپرس را به شما معرفی کنم ، می گویم که مدعی اصلی وبلاگ نویسی و ایجاد محتوا است.

خوشبختانه آنها برای شروع کار (علاوه بر گزینه های پولی) یک سازنده سایت رایگان ارائه می دهند.

اف

یا سالهاست ، وبلاگ نویسان و شرکت هایی مانند Disney ، Dropbox ، Spotify و NBC از ویژگی های قدرتمند سایت سازی WordPress.com برای ایجاد مخاطب ، توسعه نام تجاری آنها و افزایش فروش در سراسر جهان استفاده کرده اند.

اگر به دنبال وبلاگ نویسی هستید ، دانش خود را با جهان به اشتراک می گذارید یا محتواهای زیادی در کسب و کار خود ایجاد می کنید ، می خواهید از سایت ساز رایگان آنها شروع کنید. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که بدون هیچ گونه ویژگی گیج کننده و غیر ضروری قابل استفاده است. به این ترتیب ، می توانید شروع به ایجاد و انتشار محتوای خود در زمان ضبط کنید.

برای کمک به شما در صورت گیر افتادن ، آنها وبینارهای رایگان ارائه می دهند که شما را در ایجاد گام به گام سایت شما راهنمایی می کند.

بزرگترین نقطه ضعف سازنده سایت رایگان آنها این است که ممکن است از جعبه ابزار وبلاگ نویسی محدود خارج شوید. اما اگر می خواهید برای سفارشی سازی کامل سایت خود در آینده دسترسی پولی داشته باشید ، وردپرس ارتقاء آن را بدون دردسر فنی آسان می کند.

بهترین وب سایت رایگان کرج تهران سایتساز

بهترین وب سایت رایگان کرج تهران سایتساز

 

برخی از بهترین ویژگی های ایجاد محتوای سازنده سایت وردپرس عبارتند از:

برای نتایج موتورهای جستجو بهینه شده است
چت زنده و پشتیبانی 24 ساعته و 7 روزه
زیر دامنه رایگان که می توانید بعداً به دامنه سفارشی ارتقا دهید
میزبانی رایگان بدون نیاز به استفاده از شخص ثالث
انتخاب گسترده ای از تم های رایگان برای انتخاب و سفارشی طراحی شده برای اشتراک گذاری و ایجاد محتوا
با وردپرس ثبت نام کنید و ساخت وب سایت خود را به صورت رایگان آغاز کنید.

 

شماره 4 – بررسی سایت 123 – بهترین برای صفحات فرود سریع و آسان صفحه لندینگ رایگان

صفحه فرود Site123 برای بهترین سازندگان وب سایت رایگان

آسان و سریع دو بهترین کلمه برای توصیف Site123 هستند. با ویژگی های بیهوده ، بهترین سایت ساز برای سایتهای ساده است که به صفحات داخلی زیادی احتیاج ندارند.

به عبارت دیگر ، برای صفحات فرود عالی است.

ممکن است کسب و کار شما به وبلاگ ، ویژگی های تجارت الکترونیک قوی یا قابلیت های طراحی درجه یک نیازی نداشته باشد ، اما هنوز به مکانی آنلاین نیاز دارد که بتواند آن را خانه نامیده باشد.

Site123 به شما کمک می کند که لیست خود را با عدم مزخرف ترین سایت ساز ممکن بررسی کنید. شما می توانید از روند ایجاد وب بهینه طراحی شده توسط Site123 ، از سرخوردگی و یک منحنی یادگیری بزرگ جلوگیری کنید ، به خصوص اگر این اولین بار است که یک سایت ایجاد می کنید.

بهترین وب سایت رایگان کرج تهران سایتساز

بهترین وب سایت رایگان کرج تهران سایتساز

بهترین ویژگی های ایجاد صفحه فرود آنها عبارتند از:

میزبانی سریع رایگان
گالری رسانه داخلی با نمادهای حرفه ای و فیلم رایگان
سازگار با افزونه های شخص ثالث
قالب های صفحه فرود از پیش ساخته شده زیبا ، بنابراین از ابتدا شروع نکنید
500 مگابایت فضای ذخیره سازی
می توانید در اینجا ایجاد حضور آنلاین خود را با Site123 شروع کنید.

آنچه برای یافتن بهترین وب سایت ساز رایگان جستجو کردم
هدف نهایی سایت شما چیست؟ این اولین و مهمترین سوالی است که می خواهید هنگام انتخاب سازنده سایت از خود بپرسید.

آیا می خواهید یک وبلاگ راه اندازی کنید تا دانش گسترده و رهبری فکری خود را با جهان به اشتراک بگذارید؟

آیا مجموعه طراحی گرافیکی دارید که می خواهید برای به دست آوردن مشتریان مستقل بیشتر نشان دهید؟ آیا شما یک سازمان غیرانتفاعی هستید که نیاز به نمایش دستاوردهای سالانه و بیانیه ماموریت خود دارد؟

هنگام ایجاد سایت خود با یک وب سایت سازنده رایگان ، هدف نهایی شما مشخص می کند که به چه قابلیت هایی نیاز دارید.

هنگامی که هدف نهایی سایت خود را در نظر گرفتید ، در اینجا معیارهای اضافی برای محدود کردن انتخاب های شما وجود دارد.

قابلیت های طراحی
اگر یک فریلنسر ، طراح یا عکاس هستید که می خواهید نمونه کارهایی آنلاین ایجاد کنید ، قابلیت های طراحی هر سازنده را در نظر بگیرید.

سفارشی سازی: ویژگی های شخصی سازی و سفارشی سازی آنها چقدر عمیق است؟
الگوها: آیا الگوهای سایت جذابی را ارائه می دهند که می توانید از آنها استفاده کنید ، بنابراین لازم نیست از ابتدا شروع کنید؟
ذخیره سازی رسانه: آیا سایت ساز شما فضای ذخیره سازی تصویر زیادی به شما می دهد؟ بسته به وسعت سایت شما ، اگر می خواهید چیزها را رایگان نگه دارید ، این یک سوال کلیدی است.
وقتی به نحوه ارائه نمونه کارها یا نام تجاری خود فکر می کنید ، این معیارهای سازنده سایت است که بیشتر می خواهید به آن توجه کنید.

منحنی یادگیری
چقدر سریع به ساخت وب سایت خود نیاز دارید؟ این امر تعیین می کند که چقدر زمان می خواهید صرف یادگیری نکات و نکات سازنده وب سایت خود کنید.

طراحی بصری: برخی از سازندگان برای یادگیری بسیار شهودی هستند ، در حالی که دیگران ممکن است دارای منحنی یادگیری بزرگتری باشند.
سهولت استفاده: آیا می خواهید سازنده کشیدن و رها کردن ، ساخت و پیکربندی سایت شما را آسان تر کند؟ یا ترجیح می دهید به زبان HTML بنویسید و خودتان سایت را کدنویسی کنید؟
آموزش ها و پشتیبانی فنی: آیا آنها دارای گزینه های پشتیبانی قوی هستند که در آن می توانید پاسخ ها را بیابید یا از شرکت به موقع پاسخ بگیرید؟
اگر زمان زیادی را تحت فشار قرار داده اید و می خواهید چیزی سریع ساخته شود ، ممکن است نخواهید یک سازنده سنگین با قابلیت های فراوان برای یادگیری انتخاب کنید. یک سازنده ساده تر کشیدن و رها کردن می تواند کار را سریع تر و آسان تر انجام دهد.

گزینه های بلند مدت
همانطور که کسب و کار شما رشد می کند ، وب سایت شما نیز ناگزیر باید با آن رشد کند. نیازهای سایت شما در طول زمان تغییر می کند.

هنگام انتخاب سازنده سایت خود ، ایده خوبی است که ویژگیهای پولی آنها را در نظر بگیرید و اینکه آیا آنها از نظر نیازهای سایت شما در هنگام رشد متناسب هستند.

اینها می توانند مواردی مانند:

ظرفیت میزبانی اضافی: هنگامی که ترافیک به سایت شما به آستانه خاصی رسید ، به احتمال زیاد به t نیاز خواهید داشت

o برای حفظ رشد ترافیک خود ، هاست اضافی خریداری کنید.
افزونه ها و ویژگی های طراحی اضافی: در صورت نیاز به افزونه ها و ویژگی های اضافی ، آیا سازنده رایگان آن را ارائه می دهد؟
پشتیبانی شخصی: هنگامی که به دیوار خود برای ایجاد سایت خود ضربه می زنید ، آیا آنها پشتیبانی کافی برای کمک به شما در ارتقاء سطح با اصلاحات CSS و HTML را دارند؟
نوع وب سایت
برای ساختن چه نوع وب سایتی نیاز دارید؟ همانطور که گفته شد ، تعیین هدف نهایی سایت و کارکردن به عقب می تواند به شما در پاسخ به آن کمک کند.

برای درک بهتر ، اینترنت به طور کلی از پنج نوع وب سایت تشکیل شده است:

وبلاگ: آیا می خواهید دائماً مطالبی را منتشر کنید که مخاطبان خاصی را آگاه ، سرگرم یا الهام بخشند؟
نمونه کارها: آیا برای فروش خدمات خود به مشتریان بالقوه کار خود را به نمایش می گذارید؟
سایت تجارت الکترونیک: آیا محصولات یا خدمات را با ویترین فروشگاه آنلاین می فروشید؟
سایت سازمانی کسب و کار کوچک: آیا نام تجاری خود را با بیانیه ماموریت عمومی جمع بندی می کنید یا اطلاعات عمومی مشاغل عمومی را برای دسترسی جهانی به جهان منتشر می کنید؟
برنامه آنلاین: در حالی که این وب سایت از نظر فنی یک وب سایت با پیچیدگی بیشتر است ، فراتر از محدوده سازندگان رایگان نیست ، زیرا برای ساختن خوب به توسعه دهندگان جدی نیاز دارد.
برای اکثر مشاغل ، نوع سایتی که شما نیاز دارید یک س prettyال اساسی است. اما نکته مهمی که باید پاسخ داده شود.

به عنوان مثال ، اکثر سازندگان سایت دارای قابلیت وبلاگ نویسی هستند ، اما این نباید تنها چیزی باشد که شما تصمیم خود را بر اساس آن قرار می دهید. هنگامی که متوجه شدید چه نوع وب سایتی را باید بسازید ، می توانید به سراغ یادگیری انواع مختلف سازندگان سایت در بازار بروید.

بهترین وب سایت رایگان کرج تهران سایتساز

بهترین وب سایت رایگان کرج تهران سایتساز

نتیجه

متوجه خواهید شد که من همه گزینه های بدون هزینه احتمالی را پوشش ندادم. این عمدی است اینها بهترین سازندگان وب سایت رایگان هستند. به نظر من ، اینها تنها مواردی هستند که ارزش وقت شما را دارند:

Wix – بهترین برای سایت های تجارت الکترونیک
Weebly – بهترین برای سایتهای عمومی
وردپرس – بهترین برای وبلاگ نویسی و ایجاد محتوا
Site123– بهترین برای صفحات فرود سریع و آسان
این باید شما را در مسیر درست نشان دهد. می توانید بدون نیاز به صرف یک سکه شروع به خلق کنید.

اگر به چیزی بیشتر از آنچه گزینه های رایگان اجازه می دهند نیاز دارید ، به لیست من از بهترین سازندگان وب سایت کلی نگاه کنید.

اما به طور جدی ، بسیاری از مردم قادر خواهند بود با یک وب سایت ساز رایگان به خوبی از پس آن برآیند.

همین امروز به یکی از گزینه های برتر من شلیک کنید و شروع به تقویت حضور آنلاین خود کنید.

به نظر شما بهترین وب سایت سازنده رایگان چیست؟

 

88 / 100