سایت

سایت در کسب درآمد ما چه تاثیری دارد؟

شاید خیلی ها به شما برای داشتن وبسایت پیشنهاد هایی داده باشند و شاید پیشنهاد های جذابی را برای شما شرح داده باشند. اما واقعا داشتن سایت برای کسب و کار یا معرفی شخص تاثیر لازم را دارد؟

آیا تبلیغات خیابانی راه موثر تری در مورد فروش محصولات شماست؟ یا اینکه مخاطبین شما سواد کافی را در جهت استفاده از خدمات انلاین شما ندارند؟ همه اینها سوال هایی است که وقتی به شما پیشنهاد ایجاد سایت می شود در ذهن شما نقش می بندد.

سایت در کسب درآمد

سایت در کسب درآمد

شما اگر نگران هستید، حق با شماست. زیرا شاید افرادی را که از طریق وبسایت توانسته اند کسب و کار خودشون را ارتقا بدهند را ندیده اید. تا 50 سال پیش استفاده از تلفن همراه یک افسانه بود و مردم حتی داشتن تلفن مستقل در منزل خود را ارزو می دانستند ولی امروزه در دست کودکان 10 ساله هم تلفن همراه وجود دارد و خانواده به راحتی می تواند از کودک خود اطلاع داشته باشد. با مراجعه به سازمان ثبت شرکت ها متوجه میشوید که پایه تمام شرکت های نوپا اغلب بر روی سایت و فروش اینترنتی نهادینده شده.

سایت

سایت | طراحی سایت | کسب و کار آنلاین

در قرنی که ما در ان زندگی می کنیم ارتباطات نقش مهمی را در زندگی ایفا می کند. برای مثال شاید کیفیت کباب شما از فلان کباب فروشی بهتر است ولی چون رستوران فلان کباب فروشی در خیابان اصلی است، مخاطبین بیشتری را به خود جلب می کند.

راه حل چیست؟ شما با افزایش ارتباطات خود مشتریان بیشتری را سمت خود جلب می کنید یا با قیمت مقطوع تری محصول خود را از طریق فروش عمده به فروش می رسانید. آیا وقت می کنید به تمام شهر بروید و به تمام شهر محصول خود را معرفی کنید؟ آیا می دانید بسیاری به دنبال محصول با کیفیت شما هستند.

سایت در کسب درآمد

سایت در کسب درآمد

امروزه جستجو در مورد کالا، خدمات یا شخص در خیابان بسیار دشوار شده است. ترافیک های سنگین، نبود زمان کافی، در دسترس نبودن خدمات یا کالا از عواملی است که مردم به موتور های جستجو روی می آورند و کار خود را تسهیل می کنند. امروز شما هر سوال یا خواسته ای که داشته باشید می توانید از گوگل بپرسید.

بعد از جستجو شرکت ها یا سازمان هایی که بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند به شما معرفی می شود و شما به راحتی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. به عقب برمی گردیم شما اگر وبسایت خوبی در صفحات گوگل داشته باشید گویی کسب و کار شما در خیابان اصلی شهر است و ارتباطات خود را بیشتر کرده اید و با مخاطبین بیشتری سر و کار دارید و دیگر نیازی نیست محصول خود را برای جلب مشتری با قیمت پایین تری به فروش برسانید.

 

سایت در کسب درآمد

سایت در کسب درآمد

چطور یک سایت فروش بیشتری را برای شما به همراه دارد؟

آیا تا به حال به هزینه محل فروش خدمت یا محصولات خود دقت کرده اید؟ هزینه های آب، برق، گاز، اجاره و ….. هزینه ها به صورت روزانه در حال افزایش است ولی درآمد شما چی؟ شما به خوبی می دانید که تعداد دفتر های فروش بیشتر مساوی با تعداد فروش محصول یا خدمات بیشتر و یا به عبارتی یک مغازه به اندازه یک مغازه فعالیت و درآمد زایی می کند و چند مغازه به اندازه چند مغازه درامد را برای شما به ارمغان می آورد.

شما با ایجاد سایت می توانید به شعبه های فروش خود اضافه کنید، بعلاوه این که داشتن یک سایت به اعتبار برند شما بسیار کمک می کند. هر چه مخاطبین محصول یا خدمات شما را بیشتر ببینند اعتبار شما بیشتر است و مردم هزینه بیشتری را نسبت به اعتبار شما پرداخت می کنند.

سایت

سایت | طراحی سایت | کسب و کار آنلاین

چطور سایت در برندینگ تاثیر دارد؟

اصل اصلی برندینگ ایجاد تعامل با مشتری است که در سایت به راحتی شما می توانید به مشتریان خود مشاوره غیر حضوری بدهید و مشتریان بیشتری را به سمت خود گرایش دهید. برای مثال برند های مختلفی به تولید خودرو می پردازند شاید خودرو هایی با کیفیت تری نسبت به بنز ارائه دهند ولی مردم بیشتر گرایش به خرید خودروی بنز دارند و حاضرن برای امکانات اضافی بنز هزینه بیشتری را نسبت به برند رنو پرداخت کنند.

سایت شما مثل کت و شلوار کسب و کار شماست هر چه سایت شما پر محتوا تر باشد اعتبار شما بیشتر است. اگر کسی با لینک شما وارد سایت شما شود و سایت شما نیاز های آن را برطرف نکند این بر مبنا نداشتن تخصص کاری برند شما می باشد. همکاران ما در تیم امین فرهادی، همواره در کنار شما هستند تا بتوانید فروشی فوق العاده را در وب سایت خود تجربه کنید.

سایت در کسب درآمد

سایت در کسب درآمد

تاثیر سایت در کسب و کار

داشتن وب سایت برای کسب و کار شما کسب و کار شما را به روز تر می کند و علاقه مندان بیشتری را به شما جذب می کند. نسل جوان امروز ایران از متولدین 1360 به بعد علاقه زیادی به اینترنت دارند و اغلب کارهای خود را با اینترنت انجام می دهند. در کشور های توسعه یافته دیگر عمر شغل های سنتی به پایان رسیده است و فروش اینترنتی جای مناسبی را در تجارت به خود گرایش داده است.

در کشور ایران هم این روند پیشرفت در حال ظهور است. چندین سال پیش موسسات اتومبیل کرایه با درامد مناسب به فعالیت خود ادامه می دادند و به فکر به روز کردن فعالیت خود نبودند. با ورود شرکت های اسنپ، تبسی و …. بسیار از این موسسات اتومبیل کرایه به قبرستان تاریخ پیوستند.

پس امروز به روز شوید که فردا بسیار دیر است. درامد امروز اسنپ بسیار بالاتر از تمام موسسات اتومبیل کرایه سنتی است. در دسترس بودن از طریق تلفن همراه نیز برای سایت شما یک امتیاز مثبت است. با هوشمند شدن تلفن های همراه شما می توانید اغلب فرایند های روزانه مردم را تسهیل ببخشید و از آن درامد کسب کنید. طبق پیش بینی های انجام شده توسط دانشگاه اکسفورد در 20 سال اینده فقط کسب و کار هایی که ربات ها و اینترنت توانایی انجام آن را ندارند باقی می مانند. در 20 سال اینده شما یا باید برای سایتی کار کنید یا یک سایت داشته باشید که برای شما درآمد زایی کند.

نمونه سایت خدمات ساختمانی و املاک

نمونه سایت فروشگاهی

نمونه سایت بین المللی

و هزاران نمونه دیگر

84 / 100